Mağazamızda verilen tüm servisler BİLGİSAYARCI BİLGİSAYAR SİS. SAT. VE SER. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.


Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için firmamıza ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.


Firma Ünvanı: BİLGİSAYARCI BİLGİSAYAR SİS. SAT. VE SER. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Adres: 137 Sokak No:11/D Konak İZMİR

Tel: 0232 446 07 27